Výměna účtenek

Výměna a Bazar účtenek pro Účtenkovku

Jak to funguje?

Jestli jste díky lidem vpravo /nečtou zprávy, nechtějí řešit, lháři, babiš/ prošvihli opravu, protože jsem Vás prostě neviděl /zobrazí se jen 20 lidí/, zašlete do zprávy link na vadnou účtenku a zašlu náhradní. Děkuji.
------------------------------------------------------------------------------------
Jinak:
-------------------------------------------------------------------------------------
V případě problému pošlete do zprávy link na vadnou účtenku. Bez toho nezašlu opravu. Omlouvám se předem za překlepy, ale při tom kvantu nahrávaných účtenek se může stát. Už nehodlám v tom tísíce účtenek dohledávat tu Vaší, protože jste líní poslat zprávu a místo linku na vadnou účtenku pošlete "nejde". Tak pak nečekejte žádnou opravu.. Omlouvám se ještě jednou slušným lidem, ale za cenu špatných hodnocení hodlám šetřit čas pro rodinu. Díky.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT: zjistil jsem, že jak jí robot nahrává 2x, už zůstane jen informace o tom, že je zadaná, ale ne že má chybu.
EDIT2: snažím se vyřešit nové dodavatele účtenek s QR, aby se nemusely řešit opravy.
--------------------------------------------------------------------------------
Palce dolů dávám, ale nahrávám vždy link na vadnou účtenku. Reaguji denně, pokud není někde místo bez netu, a od Vás čekám ten samý fér postup.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEDOPORUČUJI:


Miroslav Mirek, Klatovy - Klatovy I
Nejde nahrat - líný nahrát odkaz, když držkoval že to není jeho problém, já dohledal vadnou a zaslal opravu, palec neotočil, nekomunikuje

Lukáš M - nenapíše vůbec nic, neodepisuje na zprávy

KARLOS MUČAČOS VENEZUELA : že prý je moje práce hledat ty jeho. No prostě není, když nenapíše třeba "sorryjako" k vadné, ale jako většina "nejde, nenalezena." Slušnost je odepsat, hrajeme tu Babišovku.

Frcaldo Serpentini Itálie-hraje to prý profi, jen kupuje, Už ho nebaví opravy, nereaguje, Seruna Serpentiny, vítej v ČSSR.

SORRY JAKO.

+1873 / -1


Žádné účtenky

Nenašli jsme žádné účtenky.